+380443388890 +380730121219 Готель у центрі Києва на вулиці Хрещатик, 13Б

Варто відвідати

Київ – місто безцінних пам’яток історії та культури, місто великих подій і видатних людей. Кожен знайде щось цікаве для себе.

Мистецтво та архітектура Києва вважаються світовими скарбами. Багато відомих художників, поетів і письменників оцінювали неповторну красу цього міста.

Екскурсія Києво-Печерською лаврою

Ця екскурсія приведе вас до найстарішого та найкрасивішого собору України,
Києво-Печерської Лаври, також відомої як Києво-Печерська лавра.
Це історичний православний монастир, який дав назву
одному з районів міста Києва.

Екскурсія по Межигір'ю (Резиденція екс-президента).

Це екскурсія до колишньої резиденції Віктора Януковича в селі Петрівці (Київська область).
Комплекс «Межигір’я» площею 140 гектарів огороджений п’ятиметровим парканом по периметру. У власності є пристань для яхт, кінний клуб, тир для стрільби з лука, тенісний корт і мисливське угіддя. Журналісти та політики назвали «Межигір’я» символом масштабів президентської корупції та Музеєм корупції. Однозначно одне з найцікавіших місць для відвідування в Україні.

Оглядова екскурсія по Києву

Не маєте багато часу в Києві? Хочете побачити багато пам’яток за короткий проміжок часу?

Тоді цей тур точно для вас! Ви можете вибрати тривалість, час початку та список пам’яток, які ви побачите під час туру. Або ви можете просто вибрати екскурсію, яка триває 3 години і включає в себе всі найцікавіші та важливі пам’ятки Києва.

Екскурсія Єврейським Києвом

Зараз у Києві проживають тисячі євреїв. На жаль, вони багато постраждали протягом історії. Ця екскурсія дасть Вам можливість дослідити руїни найбільшої трагедії – Бабиного Яру. Місце, де загинули сотні тисяч людей під час Другої світової війни. Також ми відвеземо Вас до найбільших синагог Києва. Ви ніколи цього не забудете.

Чорнобильський тур

Чорнобильська катастрофа — катастрофічна ядерна аварія,
яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС у тоді
офіційній Українській РСР.

У цьому турі Ви матимете можливість оглянути покинуті будівлі та зробити унікальні фотографії залишків Чорнобильської АЕС і міста-привида Прип’ять під час приватного та повністю персоналізованого туру з Києва на цілий день.

Стрілецький тур по Києву

Відвідайте стрілецький клуб та почніть отримувати незабутні враження від стрільби зі справжньої зброї, такої як: легендарний автомат Калашникова АК-47 виробництва СРСР (калібр 7.62X39), відомий у всьому світі та Colt Competition Pro CRP- 20 Снайперська гвинтівка виробництва США (калібр 223 Rem). Стрілецький клуб розташований недалеко від Києва в 30 хвилинах їзди в мальовничій місцевості.